Shop Mobile More Submit  Join Login
×

If you are not on our fb:

ENG:
Can you imagine?! We'll be at Mega Manga Convention in 2015 in Berlin (24th October)! After four long years YUME returns to the stage with the Sailor Pride project ^ ___ ^ Yeeey! We're very thrilled that we'll see them live in "Chaos n Tan Pure".
For those who do not know - our group was established thanks to YUME, without their performances we wouldn't believe that our dreams could come true and we'd end up with our own sailor senshi group Emotikon smile

Stay tuned for pictures and videos from our trip!

See you in Berlin!

PL:
Wyobrażacie sobie?! Będziemy na Mega Manga Convention 2015 w Berlinie (24 października)! Po długich czterech latach Yume Musicalpowraca na scenę z projektem Sailor Pride ^___^ Yeeey! Jesteśmy bardzo przejęci tym, że będziemy mogli zobaczyć ich na żywo w "Chaos n Tan Pure".

Dla tych, którzy nie wiedzą - nasza grupa powstała dzięki YUME, bez ich występów nie uwierzylibyśmy, że nasze marzenia mogą się pewnego dnia spełnić z własną sailorkową grupą Emotikon smile

Czekajcie na zdjęcia i nagrania z naszej wyprawy!

Do zobaczenia w Berlinie!

Hej kochani,

Wybaczcie nam te długą nieobecność. Przez ten cały czas nie próżnowaliśmy. Nowe kostiumy już czekają w gotowości, przed prezentacją na najbliższym festiwalu. W piątek i niedzielę większość z nas dopaść będziecie mogli w kompletnie codziennym wydaniu (dla odmiany), ale za to już w sobotę szukajcie naszej sporej ekipy w barwnych strojach ^___^! Do zobaczenia na Pyrkonie 2015!
We are sooooooooo happy about your support! Thank you!!

That's why we prepare some short video from our backstage, with some bloopers. We hope you will like it ^_^!Lepus Lunarem
Sailor Moon Cosplay
Project
Nadszedł magiczny czas świąteczny, z tego powodu chcielibyśmy życzyć wszystkim Wam abyście na ten krótki moment mogli się zatrzymać w biegu codziennych spraw.
Aby każdy z Was poczuł zapach i smak światecznych potraw niczym z kuchni Makoto, które niekoniecznie musicie pochłaniać niczym Usagi swoje ciasteczka :P
Aby rodzinne ciepło towarzyszyło Wam przez te święta i powodowało nieustający uśmiech na Waszych twarzach.
Aby tegoroczne kolędowanie przypominało melodie grane na skrzypcach Michiru.
Aby w każdej drobnej chwili miłość i szczęście gościło w Waszych sercach,
I niezależnie od tego, czego życzymy,
Aby te święta, były takie, jak sobie wymarzycie!

P.S.
Pamiętajcie, by odpowiednie życzenie wyśpiewać świątecznej gwiazdce ;)

Dziękujemy ponownie Wszystkim za okazywane wsparcie!

Poszukujemy nadal:
Hotaru Tomoe - Sailor Saturn
Generała Kunzite
Generała Jadeite
Mikołajki nadeszły i przeszły, a wraz z nimi pojawiają się kolejne fotografie, które coraz bardziej przybliżają nas do świąt - to już tuż tuż!
Lepuski wzbogaciły się o nowe postaci przez ostatnie tygodnie: mieliśmy okazję przywitać Sailor Venus wraz z Królową Beryl.
Trwamy w przygotowaniach do kolejnej niespodzianki dla wszystkich, którzy nas obserwują - mamy nadzieję, że się Wam spodoba i wywoła dużo uśmiechu na Waszych twarzach (tak jak u nas podczas tworzenia xD)

Przypominamy o poszukiwaniach
Sailor Saturn - Hotaru Tomoe
Generała Jadeite
oraz
Generała Kunzite

3majcie się ciepło!
Lepus Lunarem Cosplay Sailor Moon ProjectZapraszamy na nowego fanpege'a projektu 
www.facebook.com/lepuslunarem
oraz na naszą stronę internetową
lepuslunarem.pl/
Jak już dało się zauważyć Tsuki no Odango Projekt doczekał się odświeżonej nowej nazwy, wraz z nowym logiem i kolejnymi zmianami w załodze.

TnO jako grupa przestała istnieć. Lepus Lunarem Sailor Moon Projekt tworzony jest natomiast w większości przez członków starej ekipy.
Czy ktoś zgadnie pochodzenie i tłumaczenie nowej nazwy? (wiemy wiemy...w dobie Internetu wujek gogle służy pomocą xD)

Mamy nadzieję, że tym razem nazwa będzie łatwiejsza do zapisania i wymówienia dla niewtajemniczonych, a zaciekawionych, spotykających nas podczas różnych eventów :)

rozwinięcie tematu na naszej nowej stronie fb :) zapraszamy

Zapraszamy na nowego fanpege'a projektu
www.facebook.com/lepuslunarem
oraz na naszą stronę internetową
lepuslunarem.pl/
Uff...nareszczie mamy chwilę czasu, aby odsapnąć. Zregenerowanie sił odrobinę zajęło, natomiast już wracamy do pracy i niebawem będziecie mogli zaznajomić się z jej efektami. Na dobry początek w postaci kolejnych sesji zdjęciowych, które odbyły się tej wiosny ;)

Natłok zajęć, szycia, eventów i prób zaprowadził nas aż do środka lipca. Pofolgowaliśmy sobie, nacieszyliśmy się wyróżnieniami oraz wszelkimi okazami sympatii. To takie krępujące, a zarazem niezmiernie przyjemne, i raz jeszcze pragniemy za to podziękować.
Nieprzerwanie werbujemy osoby chętne do pomocy i wsparcia w różnych aspektach naszego zwariowanego projektu.

Udanych wakacji,
życzyUsagi Punish Icon 
Tsuki no Odango Team ;)

News

Z przykrością informujemy, że w dalszym ciągu poszukujemy chętnych do roli Sailor Pluton, oraz zastępstwa za Sailor Saturn. Podobnie sprawa wygląda w odniesieniu do postaci męskich - Kunzite i Jadeite.


Serdeczne podziękowania dla szanownych kolegów za pomoc i chęci!!

Grupa nam się rozrasta w siłę. Przywitaliśmy kolejne pozytywne osoby, a do obsadzenia pozostały już tylko dwie role Kunzite i Jadeite!! Jesteśmy tacy szczęśliwi!!!! Tadaaam...a już w maju zaczynamy nasz wielki projekt - film. Trzymajcie proszę kciuki za Nas :)
Niech planetarna moc będzie z Wami :)!
"Pyrkon, Pyrkon, Pyrkon!" - tak się krzyczało jeszcze tydzień temu. A dzisiaj możemy powiedzieć : "i po Pyrkonie". Przygotowania do festiwalu trwały do ostaniej chwili. Nadszedł wreszcie ten wyczekiwany przez nas 22 marca. Jeszcze nie zdążyliśmy wejść na teren Targów Poznańskich, a już zostaliśmy "zaakatowani" przez masę fleshy. Tempo poruszania się po festiwalu możemy spokojnie porównać do żółwiego, gdzie się nie pojawiliśmy tak aparaty szły w ruch. No nie będziemy ukrywać, że cyknięto nam sporo zdjęć . Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy w jakiś malutki sposób przybliżyć niektórym ich dzieciństwo i umożliwiliśmy spotkanie cudnych Sailorek i kilku tych złych. Dziękujemy również za każde miłe słowo odnośnie naszych strojów, nas samych i oczywiście te zdjęcia, które nieustannie do nas spływają. Mamy nadzieję, że następne konwenty będą takie same, a nawet lepsze! A my postaramy się, żeby nie raz Was jeszcze zaskoczyć!

<edit od Usako> Jeszcze raz dziękuję wszystkim za uściski, za zdjęcia i cudowny upominek od Kręconowłosej <wyje z radości> Nie zapomnę Ci tego chyba nigdy! Specjalne pozdrowienia dla darca23.deviantart.com/, blackkleptomaniac.deviantart.c…www.facebook.com/KolaCosplay?r… !! I cóż mogę, muszę podziękować naszym kochanym ludziom, którzy wytrzymali to tempo, te flesze i mnie przede wszystkim :P Dziękuję za poświęcenie, za to że spędziliśmy wspólnie czas!
tak tak...do konwentu coraz bliżej, praca wre, pióra lecą, materiały się drą, nici się plączą i co tylko sobie jeszcze dopasujecie xD"

Chyba jest to odpowiednia pora, aby zdradzić skład na ową imprezę...dla wszystkich zainteresowanych Tsuki no Odango pojawi się w osobach:
Eternal Sailor Moon - Usako (szukajcie trącających wszystko i wszystkich skrzydeł :P)
Sailor Mars - Achu
Sailor Mercury - Ami
Sailor Jupiter - Anlin
Sailor Venus - Ideryn
Królowa Nehelenia - Magri
Generał Nephrite - Adam
Generał Zoisite - Areinu

Tak bardzo czekamy, aż będziemy mogli się ponownie zobaczyć ^_^!

Z innej beczki - w tym roku plany są spore, więc wszelkie łapki chętne do współpracy są bardzo mile widziane od fotograficznego/filmowego wsparcia, po stanie w kostiumie i ogarnianie scenariusza pamięciowo xD" A kogo nam trzeba...i dużo i mało... w galerii jest od tego wierszyk, a tu rzucimy w pigule :P
- Matka Królowa Serenity
- Generał Kunzite
- Generał Jadeite
- Królowa Beryl
- Sailor Pluto(n)
do grupy poszukiwanych dołączają - Książę Endymion, Król Endymion oraz Tuxedo
Jeżeli są chętni do tych ról, lub zdublowania już istniejących oczywiście zgłaszajcie się, bo kto wie...zmiany nie są wykluczone;)

Do zobaczenia już niebawem ^_____^!
Ogłoszenia parafialne xD

1. Został niecały miesiąc do Pyrkonu, więc praca wre, coraz więcej ukończonego i przygotowanego na tę okazję. Będzie nas znacznie więcej niż rok temu (grupa nam się rozrosła bardzo xD), niemniej nie będziemy Wam się jeszcze w pełnej ekipie prezentować , wybaczcie ....trzeba budować napięcie, a co xD"

Oczywiście, kto tylko będzie miał ochotę do wspólnych zdjęć, czy gdy będzie chciał wraz z nami stworzyć bitwę senshi vs demony różnej maści - jesteśmy otwarci i rozentuzjazmowani w celu współpracy w imię dobrej zabawy ^_^!

2. jak już widać po lewej stronie ekranu, na niebieskim tle wierszyk z postaciami, których poszukujemy obecnie bardzo bardzo baaaaaaaaaardzo <oczka kota ze shreka> mamy nadzieję, że zapełni się ta luka osobowa niebawem, ponieważ chcemy zrobić coś na prawdę sympatycznego dla siebie i dla Was ;)

cóż więcej...wciąż zapraszamy ^________________^
Witamy wszystkich z kolejnymi życzeniami, z okazji tym razem chińskiego nowego roku, który tym razem zawitał w znaku konia ihaaa haaa xD"

Pewnie obserwujące nas osoby zauważyły małe spowolnienie we wrzucaniu zdjęć na DA, więc spieszymy z wyjaśnieniami. Otóż... dzieje się, dzieeeeeje u nas sporo. Grupa rozrosła się znacznie, wzbogaciliśmy się o pełny skład Innerek, aby zapełnić brakujące postaci outerek oraz generałów, niektórzy podjęli się dwóch, a nawet trzech ról. (brawa za odwagę) - co nie zmienia faktu, że w dalszym ciągu czekamy na chętnych do wstąpienia w nasze skromne acz zwariowane szeregi :)

Podrasowywanie strojów trwa, nieskromnie przyznajemy, że szycie wychodzi nam coraz lepiej i osiągamy zamierzone efekty.
W dalszym ciągu trwa składanie filmu z lata, który przy dużym nakładzie pracy przynajmniej w sporej części będzie pokazany już na wiosnę ^___^!
Dodatkowo zakończyliśmy prace nad scenariuszem do pełnego filmu, którego nagrywanie rozpocznie się już niebawem, ale tym razem potrwa znacznie dłużej - wiemy za to, że warto spróbować (a zapału nowym i dotychczasowym osobom w projekcie nie brakuje)

Niestety nie tylko praca nad projektowym zapleczem spowodowała pewien zastój, ale również w związku z porą roku nadszedł czas gdy część naszej ekipy zmaga się z sesją egzaminacyjną, a część z "sesją" chorobową. Dzielnie staramy się walczyć z wirusami, by jeszcze nie jednym Was zaskoczyć ;) (i siebie również)
Przywitaliśmy hucznie Nowy Rok 2014, w związku z tym wypadałoby zrobić jakieś podsumowanie. Nie da się ukryć, że miniony rok był dla naszego projektu bardzo bardzo owocny. 

1. Wzbogaciliśmy się (bo każda osoba warta jest tutaj tyle co cenny diament) o kilka osób, odważnych osób, które są z nami do dziś i będą miejmy nadzieję nadal :) Bardzo bardzo cieszymy się, że jesteście z nami ^_^! Tak tak o Was mowa Kochani - Fii, Violu, Ami, Adamie, Areinu,  inekjaffarvi, Kasiu :) oraz tym, którzy chcą nas wspierać gościnnie ^_^!
2. Debiutowaliśmy na Pyrkonie 2013, również część składu pokazała się po raz pierwszy na konwencie B.A.K.A. y2k13 (na dodatek wygrywając cosplay w kategorii: scenka xD!)
3. Udało nam się stworzyć kilka krótkich klipów, oraz w dalszym ciągu jesteśmy w trakcie montowania większego filmu ^_^!
4. Poznaliśmy masę cudownych osób, które wspierają nas słowami, gestami i pozwalają nam wierzyć, że to co robimy ma sens! Dziękujemy WAM!!!!
5. Dziękujemy również za wsparcie szyciowe, ukłony dla Loany ^_^ uratowałaś nam życie (obyło się bez zarwania wielu nocy) :)
6. A nawet nagraliśmy w tempie ekspres cichą noc :P"

Plany na najbliższy rok?
Wciąż czekamy na chętne osoby do włączenia się w nasz projekt :) Wciąż liczymy na wsparcie, nawet jeżeli jest tylko słowami, pozwala nam wciąż w tym trwać ^^.
Mission Impossible czyli plan główny: 
Przedstawienie Księżycowej Historii! i to jest plan niezmienny i coraz bardziej osiągalny!
Pamiętajcie, zostało jeszcze ciut ciut postaci, by nasz sen się ziścił :)
Pozostałe:
1. Pyrkon 2014
2. B.A.K.A. y2k14
3. podrasowanie wysłużonych kostiumów ^_^

Jeszcze raz Happy New Year 2014!
Z okazji nadchodzących wielkimi krokami Świąt Bożego Narodzenia, pragniemy życzyć Wam wszystkim spokojnych, rodzinnych i magicznych świąt :)
Przyszedł pomysł i został zrealizowany, nie jest idealnie, ale za to z sercem: Cicha noc w wykonaniu naszego niemal całego składu ---> www.youtube.com/watch?v=d2taoM…
Nieco zdążyliśmy ochłonąć po konwencie, jednak to nie oznacza wielkiego odpoczynku. Tsuki no Odango w dalszym ciągu snuje swoje plany i nie ma zamiaru osiąść na laurach :P'

Poniżej dwa dostępne nagrania z cosplayu (mamy nadzieję na chociaż jedno z przodu sceny :)):

W prezentacji podczas B.A.K.A. y2k13 wzięli udział:
Achu jako Sailor Mars
Anlin jako Sailor Jupiter
Usako jako Usagi z Porwania lub Future Neo Queen Serenity
Kamui jako Prince Endymion (Loana, dziękujemy za pomoc w szyciu kostiumu :*)
Areinu jako Generał Zoisite
Adam jako General Nephrite

Zajrzyjcie koniecznie na nasze konto na fb, gdzie zamieszczone są zdjęcia z prowadzonego przez Nas konkursu Sailor WC ^_^ raz jeszcze gratulujemy wygranym i dziękujemy za przednią zabawę :)

Nad czym obecnie pracujemy?

Trwa lepienie, podkładanie dźwięków oraz innych mniejszych i większych elementów do klipu, którego nagrywanie miało miejsce w minione wakacje :) Roboty przy tym, jest co niemiara, więc tym bardziej dziękujemy Violi za tak mozolną pracę :*
Kogo w dalszym ciągu najbardziej poszukujemy?
Mamy jakieś fatum krążące nad postacią Venus, więc tym goręcej przypominamy, że w dalszym ciągu czekamy na osobę chętną do objęcia tej roli (szczególnie, że stroje czekają :)). Podobna sytuacja dotyczy Sailor Pluton, gdzie również jest komplet kostiumów :) 
Pozostałe Senshi również są mile widziane:) (Haruka, Michiru, Hotaru)
Nasi generałowie również potrzebują wsparcia o dwóch: Kunzite i Jadeite ^_^!
Wśród wrogów nacisk kładziemy obecnie na Królową Nehelenię oraz opcjonalnie Metalię.

Czego wymagamy?

Chęci przede wszystkim, pozbawionej słomianego zapału :P 
Wychodzimy z założenia, że przystępujący do projektu są w stanie poświęcić troszeczkę czasu co kilka miesięcy zazwyczaj na drobny wyjazd w ramach zdjęć (zazwyczaj do Poznania, jednak możliwe są też zdjęcia w innych miastach oczywiście). Zapewniamy, że wcale nie jest to tak kłopotliwe w większych odstępach czasu.

Kto szyje stroje?

Każdy po trochu. Niemniej jednak największa ilość kostiumów na razie wyszła spod jednej maszyny do szycia ;)  Jeżeli nie lubicie igły i nitki, nie martwcie się, zawsze ktoś z nas może stworzyć dla Was wymarzony strój :) 

Chcecie się dowiedzieć czegoś więcej?

Jesteśmy otwarci na dyskusje oraz wyjaśnianie założeń naszego przedsięwzięcia. Kontakt z nami można uzyskać za pomocą DA, naszego maila, jak również przez fb), nie gryziemy, nie drapiemy tylko połykamy w całości :P (Lick)

Pozdrawiamy
Tsuki no Odango
Tuż po zakończeniu konwentu, ciężko napisać dużo XP  Jest jedno pewne, jesteśmy bardzo bardzo wdzięczni za miłe przyjęcie, cudowne gesty, masę hugów, ciepłych słów dotyczących naszych kostiumów. Największym dla nas zaskoczeniem była również wygrana za scenkę podczas cosplayu. 
Wszystkim, którzy wierzyli w nasze możliwości, wspierali nasze działania oraz dołączyli do grona szyjących, serdecznie dziękujemy!

Trwające w szoku
Skład Tsuki no Odango :)


Oyasuminasai ^_^